Про нас

ТМ Brillis - постачальник №1 в Україні у сфері продажу обладнання та інвентаря для магазинів та ресторанів, зі складом більше 30 000 одиниць. В наявності завжди широкий асортимент, який постійно збільшується. 

Реалізуємо:

Ми постійно розвиваємося та шукаємо шляхів спрощення співпраці з партнерами та дилерами. Маємо виробничі потужності в Європі, Китаї, Туреччині та інших країнах світу. ТМ Brillis - компанія-імпортер, і за рахунок прямих поставок ціна на продукцію - мінімальна, при цьому немає суми мінімального замовлення.

Працюємо з загально українськими мережами супермаркетів, ресторанів, фаст фудів, з хлібозаводами та різними підприємствами (сироварнями, м’ясообробними комбінатами). Якщо ж ви - роздрібний покупець, ви можете звернутися до постачальника нашої продукції у вашому місті.

Переваги співпраці з нами:

  • працюємо з ПДВ.
  • оперативна відправка.
  • надання виставкових зразків виробів з максимальною знижкою.
  • міжнародні сертифікати якості та висновки служби України з питань безпеки продуктів харчування та захисту прав споживачів.

Маючи досвід з продажу обладнання у сфері HoReCa з 2003 року, у 2018 створили ТМ Brillis. Основний принцип роботи - орієнтація на клієнта, його бажання та потреби. 

Запрошуємо до співпраці рітейлів та організації, що займаються продажем.

Детальна інформація за телефоном:

+38 098 430 00 99, 

Або чекаємо ваших листів на пошту: info@brillis.ua 

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.