Ціна, грн
Бренд
Температурний режим
Габаритні розміри
Об'єм
Виконання корпусу
Кількість дверей
Тип охолодження
Тип
Показати: 16

Холодильні та морозильні шафи

Холодильні та морозильні шафи Brillis є обладнанням першої потреби для харчових виробництв. Вони необхідні для зберігання та демонстрації продуктів харчування, включаючи напої, які будуть використовуватися для приготування страв. Оскільки більшість обладнання такого виду вертикальні, то вони є досить компактними, а наявність полиць сприяє легкому доступу до великої кількості різноманітних продуктів харчування або готових страв. Тому виникає необхідність купити морозильну або холодильну шафу.

Де використовуються холодильні та морозильні шафи ТМ Брілліс

Холодильный шкаф

Холодильні шафи Brillis є найпопулярнішим видом холодильного обладнання, яке призначене для тривалого зберігання продуктів харчування з обмеженим терміном придатності, вони використовуються у супермаркетах, закладах громадського харчування, кафе, ресторанах та на виробництвах. Холодильна шафа від Брілліс призначена не лише для зберігання продуктів, але і для їх демонстрації.

Є холодильні шафи, які використовуються виключно для зберігання продуктів, тому вони оснащені глухими дверима, які найчастіше виготовлені з металу або пластмаси. Якщо йдеться про холодильники, які знаходяться в магазинах, то їхні двері зроблені зі склопакета, таким чином покупець може вибрати необхідний товар, не відкриваючи холодильної шафи.

Продукти, які підлягають заморожуванню, вимагають дотримання певного температурного режиму. Тому власники закладів громадського харчування, магазинів чи виробничих підприємств повинні відповідально ставитися до вибору такого обладнання, оскільки від нього залежить якість їхньої продукції.

Морозильна шафа від Брілліс з температурним режимом нижче -18°С є найпопулярнішою моделлю, оскільки призначена для заморожування та зберігання різних продуктів харчування, включаючи напівфабрикати.

Під час виробництва холодильного обладнання використовуються виключно матеріали високої якості, а також застосовуються найновіші технології та розробки. Все устаткування повністю відповідає стандартам екології. Всі холодильні шафи та морозильні шафи Брілліс прості у догляді та відмінно зарекомендували себе під час використання незалежно від кліматичних умов.

Основні види холодильних шаф

Асортимент холодильного обладнання дуже широкий і представлений декількома десятками видів, але зараз йдеться тільки про морозильні шафи і холодильні шафи, оскільки вони користуються попитом у покупців. У свою чергу, морозилки та холодильники класифікують залежно від їх функціонального призначення:

 • для демонстрації;
 • для виробництв;
 • для кондитерських виробів;
 • для медичних препаратів;
 • для вина;
 • для бару (фрігобари);
 • для зберігання сирів;
 • для охолодження напоїв та ін.

Всі перераховані вище види холодильного обладнання призначені для належного зберігання продуктів харчування або іншої продукції, яка вимагає дотримання температурного режиму. Залежно від температури, шафи бувають наступних видів:

 • шафи-холодильники – це обладнання із середніми температурами, яке функціонує, зазвичай, в діапазоні від -2 ˚С до +8 ˚С. Такі шафи призначені для зберігання продуктів, що швидко псуються, таких як овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясо, риба та інші, включаючи напої. Вони підтримують необхідну температуру, яка допустима для зберігання таких товарів протягом тривалого часу. Холодильні шафи, які підтримують середні температури, використовуються у торгових залах, у закладах громадського харчування, у лабораторіях та інших медичних закладах, а також у вуличних торгових точках. Адже в спекотний літній день прохолодна вода або лимонад користуються попитом, а без холодильної шафи для напоїв у такому разі не обійтися. Такий вид обладнання також використовують для зберігання готових страв, як правило, власники закладів громадського харчування або магазинів надають перевагу холодильним шафам, так званим вітринам з прозорими скляними дверима, щоб покупці могли легко розглянути запропоновану продукцію;
 • шафи-морозильники – це обладнання з низьким температурним режимом від -22˚С до -5˚С. Такі морозилки застосовують з метою тривалого зберігання продуктів (м'ясо, риба, фрукти, ягоди, овочі, зелень), а також для продажу заморожених напівфабрикатів (вареники, пельмені, млинці, кондитерські вироби та інше) та готових до споживання продуктів (морозиво). Як правило, таке оснащення необхідне у виробничих масштабах, а також у торгових центрах та інших великих точках реалізації продукції;
 • комбіновані шафи – це обладнання, з поділом внутрішнього об'єму на низькотемпературну (-15˚…-22˚С), та середньотемпературну (-2...+8˚С) частини, призначене для одночасного зберігання охолоджених та заморожених продуктів харчування, напівфабрикатів у продовольчих магазинах, на кухнях ресторанів, барів, кафе, їдалень. Такі моделі сприяють економії простору в приміщенні, оскільки немає необхідності купувати окремо холодильну шафу та морозильну шафу. Як правило, комбіновані шафи оснащені кількома дверима, щоб максимально підтримувати необхідну температуру під час їх відкриття.
 • універсальна шафа – це обладнання, в якому одна камера працює як в мінусовій температурі, так і в плюсовій (залежно від того, яку обере користувач). Температурний режим тут підтримується в діапазоні від -6 ˚С до +6 ˚С.

Така різноманітність холодильного обладнання ще раз доводить той факт, що можна вибрати необхідне обладнання, відповідно до своїх потреб та уподобань.

На що потрібно звернути увагу при покупці холодильної шафи від ТМ Brillis

Якщо ви знаходитесь в пошуках торгової холодильної шафи або іншого обладнання з цієї категорії, то при виборі необхідно враховувати технічні характеристики та нюанси, що перераховані нижче:

 • діяльність підприємства: як правило, і для магазинів, і для виробництв необхідні холодильники та морозильні камери. Необхідно лише враховувати їх кількість та співвідношення, залежно від масштабів виробництва. Якщо вам складно самостійно оцінити свої потреби, то наші консультанти з радістю наддадуть вам безкоштовну консультацію, де ви зможете обговорити всі нюанси і зробите правильний вибір;
 • енергоспоживання: під час купівлі обладнання необхідно враховувати виробничі потужності, щоб залежно від цього правильно підібрати обладнання. Якщо потужність перевищуватиме потреби, то така покупка буде недоцільною через перевитрату електроенергії в процесі подальшої експлуатації. Якщо потужності не вистачатиме, то у вас виникнуть проблеми з виробничим процесом. ТМ «Брілліс» пропонує широкий асортимент обладнання, також є холодильні шафи, які споживають мало електроенергії. Такі холодильні шафи є одними з найфункціональніших моделей, за їх допомогою ви зможете легко та якісно охолоджувати та зберігати продукцію. До того ж, у них покращено ізоляцію стін, тому енергоспоживання буде мінімальним. Щоб зробити правильний вибір, краще покластися на наших фахівців, які підкажуть вам яке обладнання краще вибрати;
 • кількість дверей: в нашому асортименті представлений широкий асортимент холодильних шаф: однодверні, дводверні, тридверні. Кількість дверей залежить від об'єму шафи. Холодильні шафи бувають двох видів: з розпашними дверцятами і з розсувними дверима. Що стосується розсувних дверей, то це ідеальне рішення, якщо в кімнаті не так багато місця, тому що під час відкриття дверей знадобиться додаткове місце в кімнаті не потрібно турбуватися про запасне місце.
 • тип дверей: холодильні шафи, які використовують на виробництвах, зазвичай оснащені глухими дверима. Вони міцніші, оскільки металеві двері не так легко пошкодити. Але якщо ви шукаєте холодильник не тільки для зберігання, а й для демонстрації своєї продукції покупцям краще вибрати холодильник із прозорими скляними дверима.
 • внутрішній об'єм шафи: чим більше об'єм, тим більше товарів він вміщує. Якщо ви збираєтеся зберігати в холодильній шафі напої, слід заздалегідь поцікавитися скільки пляшок в неї можна покласти. Крім цього, при виборі необхідно звертати увагу на показник максимального навантаження на полиці, оскільки він буває різним. Розмір холодильної шафи залежить від обсягу продукції, яка в ній зберігатиметься. Холодильні шафи бувають різних обсягів від 50л до 1500л. Якщо вам потрібна малогабаритна холодильна шафа, то її об'єм буде близько 50 л (такі часто використовуються в готелях), якщо йдеться про великогабаритну професійну морозильну шафу, то вибирати потрібно в діапазоні від 800 до 1500 л.

Безумовно, ще одним важливим аспектом є ціна морозильних шаф та холодильних шаф ТМ «Брілліс», яка залежить від обґрунтованих факторів, включаючи обсяг, тип обладнання та інше.

Купити холодильну та морозильну шафу від виробника Brillis

Компанія «Brillis» є надійним постачальником холодильного обладнання для закладів громадського харчування, магазинів та інших підприємств протягом кількох років. Ми є провідним постачальником в Україні, який займається продажем високоякісного обладнання зі складом понад 30 000 одиниць. В нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів, включаючи холодильні шафи та морозильні шафи, щоб кожен покупець зміг знайти потрібне обладнання, яке відповідатиме його вимогам та уподобанням.

Наші переваги:

 • працюємо з ПДВ;
 • своєчасне відправлення та доставка товарів;
 • міжнародні сертифікати якості.

Ми співпрацюємо з найбільшими мережами супермаркетів, ресторанів, фаст-фудів, з хлібозаводами та іншими підприємствами в Україні. Якщо ви хочете купити холодильну шафу або морозильну шафу в роздріб, ви можете зв'язатися з постачальником у вашому місті. Ми пропонуємо високоякісне обладнання за доступною ціною та несемо відповідальність за термін експлуатації, також ми надаємо послуги з технічного обслуговування нашого обладнання.

Популярні запитання:

Якого об'єму бувають холодильні шафи та морозильні шафи?

Об'єм професійних холодильних та морозильних шаф буває від 300 л до 1600 л.

Якими бувають типи дверей у холодильній шафі?

 • скляні двері - шафи з таким типом дверей використовуються для напоїв
 • металеві (глухі) двері - шафи з даними дверима підходять для зберігання будь-яких продуктів харчування.

З якого матеріалу вироблені професійні холодильні шафи?

Зазвичай, корпус агрегату виготовлений з фарбованого металу або нержавіючої сталі. 

Яка різниця між холодильною та морозильною шафами?

Температурний режим холодильної шафи від -2 до +8°С, морозильна шафа має температурний режим -10...-22°С.

 

 

 

Замовити дзвінок
Заповніть форму і ми вам зателефонуємо

Авторизація
Реєстрація
Відновлення паролю
Введіть ваш Email. На нього буде відправлено посилання для відновлення доступу.